Whatsapp

SCONTO -35% - usa il codice SUNWEEK 

00000000days
01010101hours
20202020min
03030303sec
Cart (empty) 0
Windows Server 2012 Standard (STICKERLER)

Windows Server 2012 Standard (STICKERLER)

85IG3T
€48,79 Tax included

Lisanslarımız, ödeme alındıktan 24/48 saat içerisinde gönderilir, tüm ürün anahtarları orijinaldir ve herhangi bir son kullanma tarihi yoktur, aktivasyon cihazında yeniden yüklenebilirler. Bu ürünü satın alarak, Microsoft sunucularından indirilecek dijital yazılımı da alırsınız. Bu yazılım, yazılımın aktivasyonu için Keycard'da bulunan ürün anahtarı ile birlikte gelir, tüm doğru kurulum talimatları da dahildir.

Tek bir cihaz için geçerli lisans

Windows ile uyumlu

Resmi etiket

Whatsapp üzerinden 24/7 destek

Hiçbir son kullanma tarihi yok

Biçimlendirme durumunda yeniden kullanılabilir

Sürekli güncellemeler

Volume discounts Unit discount You save
3 5% Up to €7,32
10 10% Up to €48,79
25 15% Up to €182,95
50 20% Up to €487,88
Unavailable product
Altre 21 persone guardano questo prodotto
  Spedizione

testo spedizione

Politiche per le spedizioni

Politiche per i resi merce

"Windows Server 2012 Standard" Ürün Bilgisi

Windows Server 2012 Standard, Windows Server R2 Standard 2008'in sonraki sürümüdür. Win 8'den gelen bir Server işletim sistemi olarak, Windows 2012 Standard, Windows 8'in modern kullanıcı arayüzü, birçok yeni özellik ve programlar ile tipik server işlevlerini sunar, her zaman tasarım ve performansta yüksek seviyededir.

Server yönetimi konusunda her şeyi yapabilen

Windows Server 2012 Standard, modern kullanıcı arayüzü, Touch-Screen için optimize edilmiş, yeni özellikler ve birçok diğer iyileştirmeler ile güvenilir bir işletim sistemi sunar. Windows 2012 Standard, sadece Core'un kurulumuna izin verir, bu da grafik kullanıcı arayüzünü kullanmayı gerektirmez ve kaynakları korur. Sadece Core'u kullanarak, PowerShell ve Windows komut istemi ile Microsoft Windows Server 2012 Standard işletim sistemini yapılandırabilirsiniz. Windows Server 2012 Standard'ın Core'u, uygulamalar için kaynakları serbest bırakan varsayılan bir ayar olarak yapılandırılmıştır. Bu, SQL Server veya Hyper-V kullanılırken özellikle yararlıdır.

Windows Server Standard 2012'nin standardı, yeniden tasarlanmış bir Görev Yöneticisi, kategorize edilmiş çalıştırmalar, inaktif uygulamaların işlenmesi ve askıya alınması gibi yeni özellikler içerir ve böylece iyileştirilmiştir. Ayrıca yeni arayüz, uygulamaların bulunmasını kolaylaştırır. Diğer özellikler arasında, Active Directory Domain Services, güncel Hyper-V sanallaştırma platformu, Microsoft Windows azure ve Windows Server 2012 Standard'ı mükemmel bir sunucu işletim sistemi yapan birçok diğer özellik bulunmaktadır.

Microsoft Windows Server 2012 Standard'daki yeni özellikler ve programlar

Windows Server 2012 Standard, en iyi Server-Company için kararlı ve güvenilir bir işletim sistemidir. Sayısız yenilikleri ve özellikleri ile mükemmel destek sağlar:

• Yeni kullanıcı arayüzü, modern ve Touch-Screen işlemi için optimize edilmiş
  • Yeni Görev Yöneticisi: yeniden gözden geçirilmiş ve güçlendirilmiş
  • Daha stabil ve hızlı dosya erişim ve paylaşımları için SMB 3.0 protokolünün yeni sürümü
  • Sistem ayarlarını yönetmek için PowerShell 3.0'ın yeni sürümü
  • Microsoft Windows azure: server yedeğinin Cloud azure'da saklanması için yeni özellikler
  • Internet Information Services 8.0: Genişletilmiş sertifika doğrulamayla web yönetimi

Tamamen yeni işlevler ve programların yanı sıra, Microsoft Windows Server 2012 Standard, sistem yönetimi için her uygulamanın her zaman güncel tutulmasına özel önem verir. Bunlar arasında, optimize edilmiş performans ve IPv6 transfer teknolojilerini kullanan geliştirilmiş Direct Access'i kullanarak PKI (public key infrastructure) gerektirmeyen mevcut Hyper-V sanallaştırma platformu sürümü dahildir.

Güvenli dosya yönetimi

Ek bir güvenlik özelliği olarak, Windows 2012 Standard şimdi bir Dynamic Access Control'a sahiptir, bu da dosyalara erişim kurallarını, metadatalar ve Active Directory koruma hatları aracılığıyla sağlar. Böylece, örneğin, dinamik erişim kontrolü, bir dosyanın başka bir dizine taşınmasından sonra bile bir girişimin engellenmesini sağlar. Bunun yanında dosyalar yedeklenir. Microsoft Windows Server 2012 Standard, yeni bir File-System ReFS'e sahiptir. Bu, bilinen NTFS için bir tamamlayıcı olarak kullanılır ve Server sistemlerinde veri depolamak için özellikle tasarlanmıştır.

Windows Server 2012 Standard, iki fiziksel işlemcinin kullanımına izin verir. İşletim sistemi ayrıca iki sanal örnekte ve iki makinede çalışmayı da sağlar. Windows 2012 Standard, orta ölçekli bir sanallaştırmaya sahip küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmeldir.

WINDOWS SERVER 2012 STANDARD - SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Platform

Windows

Desteklenen işletim sistemleri

Windows Server 2012 Standard

İşlemci

En az 1,4 GHz'lik 64 Bit işlemci

RAM

En az 512 MB

Sabit disk

En az 32GB

Grafik kartı